Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close
Global Keratin zestaw serum szampon odżywka balansująca 300ml balancing GK Hair Juvexin sklep warszawa GK Polska

GK hair zestaw serum szampon odżywka balansująca 300ml Global Keratin Juvexin

288,00 zł

217,00 zł

Cena jednostkowa: 217,00 zł za zestaw

Zapytaj o cenę dla Salonów Skontaktuj się z nami i uzyskaj specjalne ceny dla Salonów: (+48) 882 009 001

GK HAIR US

Jest dostępny

Produkt wysyłamy w: 24h

Koszt wysyłki: Darmowa

Wyprodukowano w: USA

30m

Ostatnie egzemplarze!

Produkty Global Keratin GKhair do pielęgnacji po zabiegach, uzupełnione o JUVEXIN, zostały stworzone aby utrzymać i przedłużyć efekty Formuł Poskramiających Włosy GKhair. Używane samodzielnie, pomogą wzmocnić i poprawić podatność włosów sprawiając, że włosy będą wyglądać pięknie.ZESTAW ZAWIERA:

1. GLOBAL KERATIN szampon balansujący 300ml.

2. GLOBAL KERATIN odżywka balansująca 300ml.

3. GLOBAL KERATIN serum 50ml.

GK hair cena 217zł zestaw serum szampon odzywka balansujaca 300ml balancing set shampoo conditioner global keratin sklep warszawaGK hair cena 399zł zestaw serum szampon odzywka balansujaca 1000ml balancing set shampoo conditioner Global Keratin - sklep warszawa GK Polska


Global Keratin

GKHair jest pierwszą i jedyną firmą która wykorzystuje upiększające działanie JUVEXINu. Pochodzący prosto z owczej wełny w przyjaznym środowisku procesie, JUVEXIN jest dostarczany włosom w swojej naturalnej postaci.
System Odżywiający Włosy firmy GKHair z JUVEXINem działa na włosach naprawiając je i zapewniając długoterminowe odżywienie i zabezpieczenie. JUVEXIN jest wizytówką GKHair, w tworzeniu posłusznych, nienastroszonych, pięknie wyglądających włosów, dla tych wszystkich, którzy chcą je mieć.

Do tego produktu polecamy:

Opinie klientów:Napisz swoją opinię!

(2017-02-02)

Super zestaw do moich cienkich włosów.