Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close
Global Keratin szampon oczyszczający PH+ 100ml shampoo GK Hair Juvexin sklep warszawa GK polska

GK hair szampon oczyszczający PH+ 100ml Global Keratin Juvexin

29,00 zł

Cena jednostkowa: 29,00 zł za szt

Zapytaj o cenę dla Salonów Skontaktuj się z nami i uzyskaj specjalne ceny dla Salonów: (+48) 882 009 001

GK HAIR US

Jest dostępny

Produkt wysyłamy w: 24h

Koszt wysyłki: od 9,00 zł

Wyprodukowano w: USA

30m

Formuły Poskramiające Włosy Global Keratin GKhair są profesjonalnymi zabiegami używanymi w salonach, które penetrują naskórek poprawiając układ włókien, podnoszą ich jakość i redukują kręcenie się na 3-5 miesięcy. Aby przedłużyć działanie Formuł Poskramiających używać należy naszych produktów Pielęgnacyjnych bazujących na JUVEXIN.O PRODUKCIE:

Stworzony by używać przed zabiegami: Lekkie układanie, Lekkie Fale, Kręcone i Odporne Formuły. Szampon Czyszczący otwiera łuski włosa aby usunąć nadmiar produktów stylizujących i nagromadzone zanieczyszczenia. To przygotowanie do zabiegów Lekkie układanie, Lekkie Fale, Kręcone i Odporne Formuły.

Global Keratin GK hair szampon oczyszczający PH 100ml shampoo cena 29zł - sklep warszawa GK PolskaGlobal Keratin GK hair szampon oczyszczający PH 300ml shampoo cena 79zł - sklep warszawa GK Polska

SPOSÓB UŻYCIA:

Krok 1: Aplikuj na mokre włosy, wcierając aż ukaże się piana.

Krok 2: Zostaw na 1-3 minuty na włosach.

Krok 3: Spłukać i powtórzyć do 2 razy aby uzyskać czyste włosy.Global Keratin

GKHair jest pierwszą i jedyną firmą która wykorzystuje upiększające działanie JUVEXINu. Pochodzący prosto z owczej wełny w przyjaznym środowisku procesie, JUVEXIN jest dostarczany włosom w swojej naturalnej postaci.
System Odżywiający Włosy firmy GKHair z JUVEXINem działa na włosach naprawiając je i zapewniając długoterminowe odżywienie i zabezpieczenie. JUVEXIN jest wizytówką GKHair, w tworzeniu posłusznych, nienastroszonych, pięknie wyglądających włosów, dla tych wszystkich, którzy chcą je mieć.

Do tego produktu polecamy:

Opinie klientów:Napisz swoją opinię!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.