Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close
Global Keratin Shield Additive 100ml GK Hair Juvexin sklep warszawa GK Polska

GK hair Shield Additive 100ml Global Keratin Juvexin

250,00 zł

225,00 zł

Cena jednostkowa: 225,00 zł za 100 ml

Zapytaj o cenę dla Salonów Skontaktuj się z nami i uzyskaj specjalne ceny dla Salonów: (+48) 882 009 001

GK HAIR US

Jest dostępny

Produkt wysyłamy w: 24h

Koszt wysyłki: Darmowa

Wyprodukowano w: USA

30m

GK Hair z duma oferuje zaawansowaną technologie w farbowaniu włosów w celu uzyskania unikalnych i trwałych kolorów.O PRODUKCIE:

Global Keratin GK Hair Shield Additive uzupełnia profesjonalne usługi, tworzy nowe wiązania w korze włosów równocześnie chroniąc istniejącą naturalną strukturę włosów. GK Hair Shield Additive jest perfekcyjny w połączeniu z pudrem rozjaśniającym, koloryzacją (zarówno kremową jak i olejkową) oraz z innymi produktami do zabiegów GK Hair. Oprócz tego Shield Additive może być również używany w zabiegach takich jak: trwała, japońskie prostowanie, prostowanie, bezpośrednia koloryzacja lub henna. Dodanie Shield Additive przy zabiegach zapewni lśniące i mocne włosy oraz wspaniałe efekty zabiegów.

Global Keratin GK hair Shield Additive 100ml cena 225zł - sklep warszawa GK Polska

SKŁADNIKI:

Juvexin zoptymalizowana mieszanka białek dla przywrócenia włosom młodzieńczego wyglądu zapewniając równocześnie ochronę przed przyszłymi uszkodzeniami i wpływem szkodliwych czynników środowiska tworząc osłonę dla każdego pasma włosów.
Ekstrakty sojowe zapewniają wzrost zdrowych włosów i regenerację.
Olej z pestek arbuza zawiera niezbędne aminokwasy aby utrzymać włosy lśniące i mocne.

KORZYŚCI:

Shield Additive jest kompatybilny ze wszystkimi produktami GK Hair jak również z usługami chemicznymi takimi jak koloryzacja, rozjaśnianie, trwałą ondulacja, prostowanie.

SPOSÓB UŻYCIA:

Krok 1: Wykonaj własną mieszankę do zabiegu fryzjerskiego.

Krok 2: Dodaj 10% Shield Additive w stosunku do całkowitej ilości normalnej mieszanki.

Krok 3: Po zakończeniu usługi i spłukaniu włosów zaleca się użycie GK Hair Lock Me Color Masque w celu zabezpieczenia nowo powstałych wiązań włosów, ochrony koloru i nawilżenia.Global Keratin

GKHair jest pierwszą i jedyną firmą która wykorzystuje upiększające działanie JUVEXINu. Pochodzący prosto z owczej wełny w przyjaznym środowisku procesie, JUVEXIN jest dostarczany włosom w swojej naturalnej postaci.
System Odżywiający Włosy firmy GKHair z JUVEXINem działa na włosach naprawiając je i zapewniając długoterminowe odżywienie i zabezpieczenie. JUVEXIN jest wizytówką GKHair, w tworzeniu posłusznych, nienastroszonych, pięknie wyglądających włosów, dla tych wszystkich, którzy chcą je mieć.

Do tego produktu polecamy:

Opinie klientów:Napisz swoją opinię!

(2018-07-12)

Po długim namyśle zdecydowałam się kupić Shield i używać do koloryzacji. Miałam cienkie rozjaśniane blond włosy które oczywiście na końcach się kruszyły. Po dwóch miesiącach szczerze muszę powiedzieć że różnica jest ogromna! Włosy są jakby grubsze, nie kruszą się i w końcu poprostu lśnią:) Rewelacja

(2017-02-04)

Best product