Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close
Global Keratin miseczka mixing bowl GK Hair Juvexin sklep warszawa GK Polska

GK hair miseczka Global Keratin Juvexin

8,00 zł

Cena jednostkowa: 8,00 zł za szt

Zapytaj o cenę dla Salonów Skontaktuj się z nami i uzyskaj specjalne ceny dla Salonów: (+48) 882 009 001

GK HAIR US

Jest dostępny

Produkt wysyłamy w: 24h

Koszt wysyłki: od 9,00 zł

Wyprodukowano w: USA

Global Keratin GKhair posiada pełny wybór akcesoriów dla salonów fryzjerskich oraz ogromny asortyment produktów do stylizacji włosów. Od kreujących proste i gładkie fryzury do pełnych kręconych loków.O PRODUKCIE:

Miseczka do aplikacji Global Keratin GKhair zastała stworzona do aplikacji kosmetyków podczas zabiegów pielęgnacyjnych jak i do koloryzacji. Posiada miarkę oraz „grzebień” ułatwiający usunięcie nadmiary produktu z pędzelka do aplikacji. Antypoślizgowa guma zapobiega przemieszczaniu się miseczki nawet na śliskich powioerzchniach.

Global Keratin miseczka GK Hair mixing bowl - sklep warszawa GK PolskaGlobal Keratin GK hair akcesoria, farbowanie, keratyna, stylizacja cena 49.90zł - sklep warszawa GK PolskaGlobal Keratin

GKHair jest pierwszą i jedyną firmą która wykorzystuje upiększające działanie JUVEXINu. Pochodzący prosto z owczej wełny w przyjaznym środowisku procesie, JUVEXIN jest dostarczany włosom w swojej naturalnej postaci.
System Odżywiający Włosy firmy GKHair z JUVEXINem działa na włosach naprawiając je i zapewniając długoterminowe odżywienie i zabezpieczenie. JUVEXIN jest wizytówką GKHair, w tworzeniu posłusznych, nienastroszonych, pięknie wyglądających włosów, dla tych wszystkich, którzy chcą je mieć.

Do tego produktu polecamy:

Opinie klientów:Napisz swoją opinię!

(2018-07-12)

Praktyczna miseczka, nie przesuwa się, miarka też się przydaje choć wolę używać wagi:)