Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Zapytaj o cenę dla Salonów Skontaktuj się z nami i uzyskaj specjalne ceny dla Salonów: (+48) 882 009 001

Szanowni Państwo,

Niniejszy Apel kierujemy do Państwa z prośbą o pomoc naszemu dziecku, Karolkowi Świerżewskiemu, u którego rok temu zdiagnozowano autyzm.

Karolek rozwijał się normalnie do ok 1-wszego roku życia, wypowiadał pojedyncze słowa, był kontaktowy. Wszystko zmieniło się w jednej chwili, po otrzymaniu szczepionki MMR, nagle po prostu straciliśmy z nim kontakt. Z początku nie wydało nam się zachowanie Karolka podejrzanie- autyzm w naszych kręgach jest wręcz niespotykany! Myśleliśmy (albo woleliśmy myśleć), że Karolek po prostu taki jest. Trzeba było jednak stawić czoło rzeczywistości- rozpoczęliśmy szereg wizyt lekarskich, badań oraz wywiadów lekarskich. Diagnoza spadła na nas jak grom z jasnego nieba- autyzm. Karolek miał wtedy nieco ponad 2 latka. Od tamtej pory kształcimy się i dużo czytamy w kierunku tematu autyzmu. Sami ćwiczymy z naszym dzieckiem, korzystamy również z pomocy wyspecjalizowanych ośrodków czy nawet z hipoterapii. I chcielibyśmy więcej. Są turnusy rehabilitacyjne, które mogłyby w znacznym stopniu pomóc Karolowi, a nas dokształcić jak można samodzielnie ćwiczyć z dzieckiem. Niestety, walka z autyzmem jest i trudna, i kosztowna. Tylko, że skuteczna- bardzo dużo już osiągnęliśmy, ale droga Karolka do samodzielności jeszcze daleka. Karolek jest dzieckiem bardzo radosnym i przeszedł już długą drogę rehabilitacji i ćwiczeń, jednak świadomi jesteśmy, że to zdecydowanie za mało. Dla naszego dziecka jesteśmy zdeterminowani zrobić wszystko.

Stąd nasz Apel do Państwa o wsparcie. Fundusze potrzebne są na zajęcia, turnusy, specjalistyczne zabawki rehabilitacyjne, na hipoterapię, bo jest to studnia bez dna. Razem z mężem prowadzimy nie za duże gospodarstwo rolne, siłą rzeczy większość naszych przychodów musimy z powrotem zainwestować w gospodarstwo. Niewiele potem zostaje. A na pewno nie tyle, żebyśmy mogli zagwarantować dziecku taką rehabilitację, na jaką zasługuje.

Gwarantujemy ze swojej strony, że wszelkie fundusze przekazane na konto fundacji będą należycie i efektywnie wykorzystane.

Jest to szansa dla naszego dziecka na samodzielność w dorosłym życiu. 

Wszelką pomoc finansową prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Bank BPH SA 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem: 25248 -Świerżewski Karol- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Kierujemy również prośbę o przekazanie 1% podatku na cel wymieniony powyżej umieszczając KRS Fundacji: KRS 0000037904, a w polu „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE” wpisując: 25248, Świerżewski Karol

 

Dziękujemy Serdecznie za każdą pomoc i za każde okazane nam wsparcie.

B. i S. Świerżewscy

Opinie klientów:Napisz swoją opinię!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.