Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close

Firma:

GLOBALKER® Polska
(nazwa skrócona GK Polska)

Sebastian Sułecki

ul.Romantyczna 16 | 05-830 Walendów
NIP 5213297819 | Regon: 146597690


telefon: +48.882.009.001

mail: sklep@globalker.pl | info@globalker.pl

www: globalker.pl | globalker.com

YouTube.jpg youtube.com/GLOBALKER  inst.jpg instagram.com/globalker/ google%20plus.jpg google.com/GLOBALKER  twitter.jpg twitter.com/globalker_pl  FB.jpg facebook.com/GLOBALKERpl

GLOBALKER® Polska

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w marce Global Keratin GK Hair Juvexin. Uczestniczymy w "życiu" marki od początku jej istnienia i byliśmy pionierami w szerzeniu jej świadomości na rynku Polskim.
Nie prowadzimy sprzedaży wirtualnej - posiadamy stany magazynowe, które spełniają oczekiwania rynku.
Wszystkie produkty sprzedawane w sklepach GLOBALKER® są w oryginalnych opakowaniach, oryginalnie zabezpieczonych przez producenta.
UWAGA!!! - Nie rozlewamy produktów!!! - Pamiętaj- Firmy rozlewające/przelewające produkty zapominają o terminie przydatności produktu od jego otwarcia a co za tym idzie usługi wykonywane na takich produktach mogą tylko przysporzyć Ci kłopotów i zaszkodzić klientowi.
Nie sprzedajemy próbek. Próbki są darmowe dlatego rozdajemy je za darmo.

Nie przelewamy produktów UWAŻAJ na rozlewane produkty GLobal Keratin GK Hair!!!Dodajemy zestawy próbek do zamówień.

Oszczędzaj czas i pieniądze z GLOBALKER®. Praca nigdy nie była tak prosta. Kosmetyki Global Keratin GK Hair Juvexin sprawiają że pracuje się łatwiej i szybciej a efekt zadowala najbardziej wymagających klientów.

GLOBALKER® Polska