Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close

Blog globalker.pl

Zmiany na GLOBALKER® w 2019r.

Pracowity rok 2018 zaowocował kolejnymi zmianami dla Globalker już od początku 2019r. Najważniejsza to zmiana lokalizacji siedziby firmy GLOBALKER® Polska pozwalająca poszerzyć zasięg bezpośredniej obsługi.
Od 2019r. poza Warszawą, dla której został również otworzony dodatkowy magazyn bezpośrednio będą również obsługiwani klienci z miejscowości takich jak Walendów, Nadarzyn, Janki, Magdalenka, Łazy, Piaseczno.
Wiemy jak ważna jest szybkość działania zarówno dla klientów indywidualnych jak i salonów.

Nowy rok to również nowe pomysły i nowe kosmetyki marki Gkhair Global Keratin, które możemy Państwu zaoferować. Zakupy w Globalker zapewniają swoim klientom nie tylko najlepsze kosmetyki, ale również łatwość składania zamówień, informacje na temat produktów, rzetelną prezentację i rzeczywiste zdjęcia oraz filmy.
Każdy klient GLOBALKER® Polska jest ważny i tak samo doceniony. Każde pytanie i sugestia jest dla nas ważna i pomaga w doskonaleniu się. 6 lat działalności pozwoliło nam poznać swoich klientów i spełniać oczekiwania rynku.

Rok 2019 to kolejne możliwości i nowe promocje, oferty i zestawy produktów marki Global Keratin Gkhair, które przez cały rok dbają i chronią włosy ułatwiając codzienność. To również kolejny rok wyzwań stawianych przez różne okoliczności jednak niezmiennym w działaniach i planach GLOBALKER® Polska jest cel – zapewnienie dostępności i kompletnej wiedzy na temat kosmetyków GKhair Global Keratin, dzięki którym można cieszyć się zdrowymi, pięknymi i lśniącymi włosami.

Spodobał Ci się tekt poleć go znajomym: