Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close

Blog globalker.pl

Zabieg Keratynowy Global Keratin GK Hair

Zanim zaczniemy od zalet zabiegu keratynowego, na początek zobaczmy czym jest zabieg keratynowy.

Keratyna to silne, włókniste białko. Zarówno korzeń włosa znajdujący się w mieszku, jak i trzon znajdujący się ponad powierzchnią skóry zbudowane są właśnie z keratyny, stanowi ona od 65% do 95% struktury włosa. Odpowiednia ilość tego białka we włosach to gwarancja lśniących mocnych włosów. Niestety w wyniku szkodliwego wpływu czynników, zewnętrznych, koloryzacji, zabiegów chemicznych czy stylizacji ciepłem nasze włosy tracą ten naturalny budulec. Główną więc funkcją zabiegów keratynowych GKhair (Global Keratin) jest uzupełnienie kory włosa od wewnątrz aby uzyskać rezultaty na zewnątrz poprawiając jakość włosów. Zabieg keratynowy zapewnia włosom wymaganą zawartość białka.

Kiedy już zdecydujesz się na to zabieg i będziesz w fotelu kosmetycznym, fryzjer powinien przeprowadzić konsultację aby wybrać najlepszą metodę zabiegu keratynowego Gkhair (Global Keratin) dla Twoich włosów. Jednak w każdej metodzie na koniec włosy są prostowane bardzo wysoką temperaturą co sprawi że składniki aktywne zawarte w produktach zaczną działać.  

Od lat istnieje mit, że zabiegi keratynowe niszczą, uszkadzają, "palą" włosy. Jednak fakt jest taki, że poprawnie wykonany zabieg uzdrawia i wzmacnia włosy a nie niszczy ich. Uszkodzenia powstałe podczas zabiegu mogą być tylko spowodowane zbyt wysoką temperaturą prostownicy i niewłaściwym jej użyciem.

Poprawnie wykonany zabieg keratynowy GKhair (Global Keratin) sprawi że włosy będą proste, zdrowe, lśniące i jedwabiście miękkie.

Pomimo tego, że zabieg ma pewne skutki uboczne, nie są one adekwatne do efektów jakie uzyskujemy w wyniku zabiegu keratynowego GKhair (Global Keratin). Wszystko, co należy zrobić to przestrzegać prostych środków ostrożności i wskazówek dotyczących pielęgnacji włosów, aby uniknąć skutków ubocznych i uzyskać maksymalne korzyści z zabiegu keratynowego Gkhair (Global Keratin).

Kuracja keratynowa Gkhair (Global Keratin) zapewnia efekt prawie na sześć miesięcy a w niektórych przypadkach również na dłużej. Należy jednak pamiętać, że tak jak naturalną keratynę tracą włosy tak i efekt zabiegu nie jest permanentny. Dlatego aby był jak najdłuższy ważna jest odpowiednia pielęgnacji włosów po zabiegu. Nie bez powodu do codziennej pielęgnacji są polecane szamponyodżywki GKhair (Global Keratin) gdyż one również zawierają keratynę więc utrzymują i wydłużają efekty zabiegu.

Tak więc jeśli Twoje włosy są łamliwe, suche, puszące i trudne w stylizacji wybierz zabieg i pielęgnację keratynową GKhair (Global Keratin) a włosy staną się lśniące, mocne, elastyczne i łatwe w stylizacji.

Przykładowy schemat zabiegu keratynowego Global Keratin GK Hair Miami Bombshell dla włosów BLOND

Użyte produkty Global Keratin GK Hair:

- Szampon ph+

- Keratyna miami bombshell

- Szampon silver bombshell

- Maska lock me

- Zestaw keratynowy miami bombshell

Zabieg keratynowy Global Keratin GK Hair - przykładowy schemat

Autor: GLOBALKER® Polska
Fot: GLOBALKER® Polska

Spodobał Ci się tekt poleć go znajomym:

Polecamy produkty