Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close

Blog globalker.pl

Fakty kontra mity o kosmetykach Global Keratin GK Hair

Marka Global Keratin Gkhair dostępna jest na rynku od 2007 i została poznana jako najlepsza marka do keratynowego wygładzania włosów. Pomimo coraz większej świadomości klientów na temat marki nadal istnieją mity dotyczące kosmetyków Global Keratin Gkhair dlatego postaramy się je wyjaśnić odpowiadając na najczęściej zadawane pytania.

Czy marka Global Keratin to tylko kosmetyki do keratynowego wygładzania włosów?
NIE - Przez wszystkie lata od powstania marka rozszerzyła serię w zakresie pielęgnacji i stylizacji, wprowadziła i rozszerzyła koloryzację (więcej w blogu Zastosowanie produktów/kosmetyków Global Keratin GKhair).

Czy wszystkie kosmetyki Global Keratin mogą być stosowane po zabiegu keratynowym?
TAK - Wszystkie kosmetyki Global Keratin, do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji wzmocnione są opatentowanym składnikiem Juvexin i wydłużają efekty zabiegu keratynowego.     

Czy kosmetyki Global Keratin można używać tylko po zabiegu keratynowym?
NIE - Marka Global Keratin to kosmetyki dla każdego kto marzy o zdrowych, lśniących i miękkich włosach. Zawarta w szamponach, odzywkach, produktach do stylizacji i koloryzacji keratyna uzupełnia uszkodzenia.

Czy kosmetyki Global Keratin mogą być używane do kręconych włosów?
TAK - Kosmetyki Global Keratin przeznaczone są do każdego rodzaju włosów - prostych, kręconych, grubych, cienkich ... Warunkiem zadowolenia z kosmetyku jest dobranie odpowiedniego produktu do danego typu włosów i oczekiwanego efektu.

Czy wystarczy używać szamponów Global Keratin ?
NIE - Niezależnie od marki kosmetyków używanie samego szamponu nie jest wystarczające. Szampon oczyszcza włosy otwierając zewnętrzne łuski i delikatnie pielęgnując przygotowując włos do jak najlepszego wchłonięcia składników zawartych w odżywkach.

Czy można używać odżywki innej niż szampon?
TAK - W większości przypadków używamy szampony i odzywki z tej samej serii np.: nawilżającej czy Shield, jednak wybierając odżywkę należy kierować się potrzebami włosów i nie ma przeszkód dla stosowania szamponu balansującego i odzywki Shield czy też nawilżającej dla ochrony koloru.

Czy keratyna The Best zawiera formaldehyd?
NIE - Keratyna Global Keratin The Best Global Keratin nie zawiera szkodliwego formaldehydu ze względu na zakazane jego używanie we wszystkich produktach kosmetycznych.

Czy keratyna Global Keratin The Best "prostuje" włosy?
TAK - Keratyna Gkhair The Best zawiera składniki odpowiedzialne za "prostowanie" włosów więc przy właściwie wykonaniu zabiegu przez specjalistę uzyskamy efekt prostych włosów.

Czy zabieg keratynowy niszczy włosy?
NIE - Odpowiednio wykonany przez specjalistę zabieg keratynowy, odpowiednie suszenie i prostowanie włosów to gwarancja zdrowych, lśniących, wygładzonych włosy.  

Czy zabieg keratynowy Gkhair The Best może być stosowany dla każdego typu włosów?
TAK - Zabieg The Best jest odpowiedni dla każdego typu włosów. Procedura wykonania zabiegu The Best powinna być dostosowana do potrzeb klienta i typu włosów.


Marka GKhair Global Keratin nieustannie wprowadza innowacje w dziedzinie włosów starając się zapewnić swoim użytkownikom najlepsze produkty i usługi nie tylko w dziedzinie keratynowego wygładzania włosów ale również codziennej pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji.

Autor: GLOBALKER® Polska
Fot: GLOBALKER® Polska

Spodobał Ci się tekt poleć go znajomym: