BIELENDA ZESTAW DO ZABIEGU WZMACNIAJĄCEGO DLA CERY NACZYNKOWEJ „S.O.S.”

190,99 zł 173,80 zł

Dostępność: produkt dostępny

Produkt wysyłamy w: 48h

"Naszym celem jest tworzenie profesjonalnych kosmetyków najwyższej jakości - komponowanych z najbardziej naturalnych składników, inspirowanych najnowszymi odkryciami naukowymi, wykorzystujących wiedzę i doświadczenie najlepszych ekspertów kosmetologii. Proponujemy kompleksową, skuteczną i przyjazną skórze pielęgnację, bazującą na produktach o unikalnych recepturach i sprawdzonych formułach" - BIELENDA Professional 

ZESTAW ZAWIERA:

1. Serum na naczynka 30ml

2. Wzmacniająca maseczka do twarzy z rutyną i witaminą C 175ml

3. Chłodząca maska algowa z rutyną i witaminą C 190g

4. Krem do twarzy na naczynka z rutyną i witaminą C SPF 15 100ml

BIELENDA Professional

Od ponad 20 lat produkujemy najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Jesteśmy nowoczesną firmą, która od początku swojego istnienia jest wierna przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na naturalnych składnikach aktywnych.

BIELENDA posiada certyfikaty jakości ISO 9001:2008 i ISO 14001:2004. Certyfikat 14001 – jest to Międzynarodowy Standard Zarządzania Środowiskowego, który ma na celu minimalizację wpływu działalności firmy na środowisko naturalne.

BIELENDA Professional oferuje swoim Klientom szeroką gamę pro- duktów do zabiegów kosmetycznych oraz preparaty do codziennej pielęgnacji domowej. Kosmetyki te pozwalają zachować atrakcyjny wygląd oraz harmonię pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.

Recenzje klientów:Napisz swoją recenzje

    Jeszcze nikt nie napisał recenzji na temat tego produktu.