Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close
GK Hair Shield Additive 100ml Global Keratin Juvexin sklep warszawa GK Polska

GK hair Shield Additive 100ml Global Keratin Juvexin

250,00 zł

Cena jednostkowa: 250,00 zł za 100 ml

Zapytaj o cenę dla Salonów Skontaktuj się z nami i uzyskaj specjalne ceny dla Salonów: (+48) 882 009 001

GK HAIR US

Jest dostępny

Produkt wysyłamy w: 24h

Koszt wysyłki: Darmowa

Wyprodukowano w: USA

30m

GK Hair z duma oferuje zaawansowaną technologie w farbowaniu włosów w celu uzyskania unikalnych i trwałych kolorów.O PRODUKCIE:

Global Keratin GK Hair Shield Additive uzupełnia profesjonalne usługi, tworzy nowe wiązania w korze włosów równocześnie chroniąc istniejącą naturalną strukturę włosów. GK Hair Shield Additive jest perfekcyjny w połączeniu z pudrem rozjaśniającym, koloryzacją (zarówno kremową jak i olejkową) oraz z innymi produktami do zabiegów GK Hair. Oprócz tego Shield Additive może być również używany w zabiegach takich jak: trwała, japońskie prostowanie, prostowanie, bezpośrednia koloryzacja lub henna. Dodanie Shield Additive przy zabiegach zapewni lśniące i mocne włosy oraz wspaniałe efekty zabiegów.

Global Keratin GK hair Shield Additive 100ml cena 250zł - sklep warszawa GK Polska

SKŁADNIKI:

Juvexin zoptymalizowana mieszanka białek dla przywrócenia włosom młodzieńczego wyglądu zapewniając równocześnie ochronę przed przyszłymi uszkodzeniami i wpływem szkodliwych czynników środowiska tworząc osłonę dla każdego pasma włosów.
Ekstrakty sojowe zapewniają wzrost zdrowych włosów i regenerację.
Olej z pestek arbuza zawiera niezbędne aminokwasy aby utrzymać włosy lśniące i mocne.

KORZYŚCI:

Shield Additive jest kompatybilny ze wszystkimi produktami GK Hair jak również z usługami chemicznymi takimi jak koloryzacja, rozjaśnianie, trwałą ondulacja, prostowanie.

SPOSÓB UŻYCIA:

Krok 1: Wykonaj własną mieszankę do zabiegu fryzjerskiego.

Krok 2: Dodaj 10% Shield Additive w stosunku do całkowitej ilości normalnej mieszanki.

Krok 3: Po zakończeniu usługi i spłukaniu włosów zaleca się użycie GK Hair Lock Me Color Masque w celu zabezpieczenia nowo powstałych wiązań włosów, ochrony koloru i nawilżenia.Global Keratin

GKHair jest pierwszą i jedyną firmą która wykorzystuje upiększające działanie JUVEXINu. Pochodzący prosto z owczej wełny w przyjaznym środowisku procesie, JUVEXIN jest dostarczany włosom w swojej naturalnej postaci.
System Odżywiający Włosy firmy GKHair z JUVEXINem działa na włosach naprawiając je i zapewniając długoterminowe odżywienie i zabezpieczenie. JUVEXIN jest wizytówką GKHair, w tworzeniu posłusznych, nienastroszonych, pięknie wyglądających włosów, dla tych wszystkich, którzy chcą je mieć.

Do tego produktu polecamy:

Recenzje klientów:Napisz swoją opinię!

(2017-02-04)

Best product