Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce close
GK Hair zestaw keratyna do włosów 300ml Global Keratin Juvexin sklep warszawa GK Polska

GK hair zestaw keratyna Curly 300ml Global Keratin Juvexin

1 011,00 zł

899,00 zł

Cena jednostkowa: 899,00 zł za zestaw

Zapytaj o cenę dla Salonów Skontaktuj się z nami i uzyskaj specjalne ceny dla Salonów: (+48) 882 009 001

GK HAIR US

Jest dostępny

Produkt wysyłamy w: 24h

Koszt wysyłki: Darmowa

Wyprodukowano w: USA

Ostatnie egzemplarze!

Formuły Poskramiające Włosy GKhair są profesjonalnymi zabiegami używanymi w salonach, które penetrują naskórek poprawiając układ włókien, podnoszą ich jakość i redukują kręcenie się na 3-5 miesięcy. Aby przedłużyć działanie Formuł Poskramiających używać należy naszych produktów Pielęgnacyjnych bazujących na JUVEXIN.ZESTAW ZAWIERA:

1. GLOBAL KERATIN szampon oczyszczający ph+ 300ml.

2. GLOBAL KERATIN szampon nawilżający 300ml.

3. GLOBAL KERATIN odżywka nawilżająca 300ml.

4. GLOBAL KERATIN CURLY formuła do poskramiania włosów 300ml.

GK Hair Keratyna do włosów CURLY. Zestaw keratyna CURLY 300ml do zabiegu keratynowego prostowania włosów GLOBAL KERATIN JUVEXIN.

UWAGAtylko do profesjonalnego użytku przez salony

Keratyna do włosów zestaw salonowy cena 899zł Global Keratin Curly 300ml GK Hair Juvexin - sklep warszawa GK PolskaGK Hair Keratyna do zabiegu keratynowego prostowania wygładzania cena 1649zł Global Keratin Juvexin - sklep warszawa GK PolskaGlobal Keratin

GKHair jest pierwszą i jedyną firmą która wykorzystuje upiększające działanie JUVEXINu. Pochodzący prosto z owczej wełny w przyjaznym środowisku procesie, JUVEXIN jest dostarczany włosom w swojej naturalnej postaci.
System Odżywiający Włosy firmy GKHair z JUVEXINem działa na włosach naprawiając je i zapewniając długoterminowe odżywienie i zabezpieczenie. JUVEXIN jest wizytówką GKHair, w tworzeniu posłusznych, nienastroszonych, pięknie wyglądających włosów, dla tych wszystkich, którzy chcą je mieć.

Do tego produktu polecamy:

Recenzje klientów:Napisz swoją opinię!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.